Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 394.110 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, C70, XC90, V70, V50, XC60, S80, S60, C30, XC70, V40 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴
