Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | G11561 |
| Виробник | Freccia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | #3, X5, i8 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 10.04 мм |
| Матеріал | Бронза |
| Довжина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 6, 7-Series, Clubman, X1, X3, X5, X6, Z4, i8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴
