Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90784 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 41 мм |
| Довжина ядра радіатора | 272 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Chrysler, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class, Commander, G-Class, S-Class, Viano, Vito, C-Class, GL, 300C, GLC |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 866 ₴
