Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91158 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 216 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | A1, Rapid, Scirocco, Octavia, Leon, Passat, Alhambra, Jetta, Transporter, Altea, A3, Ibiza, Golf, Touran, Tiguan, Beetle, A6, Q3, Roomster, Sharan, Superb, Caddy, A4, Crafter, TT, Yeti, Polo, Q5, Fabia, Eos, Toledo, A5, Multivan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 608 ₴
