Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 508.489 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel |
| Сумісність з моделлю | MG 6, Zafira, Astra, Corsa, Zafira, Vectra, Elise |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴
