Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90653 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 76 мм |
| Довжина ядра радіатора | 192 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Octavia, Jetta, Leon, Passat, Alhambra, Altea, A3, Golf, Touran, Tiguan, Beetle, Q3, Sharan, Superb, Caddy, TT, Yeti, Eos, Toledo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 207 ₴
