Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90660 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | A1, A4, Altea, TT, Polo, A3, Golf, Touran, Eos, Toledo, Scirocco, A6, Jetta, Octavia, Leon, Passat |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 287 ₴
