Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90714 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Focus, V50, S40, S-Max, S80, V60, C30, S60, C70, V70, Mondeo, V40, Kuga |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 884 ₴
