Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90733 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 93 мм |
| Довжина ядра радіатора | 145 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.8 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Fabia, Rapid, Ibiza, Toledo, Cordoba, Roomster |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102 ₴
